Hotline
Hemen arayın!
#BİZDEN HABERLER:

Yüzme havuzu yapımı Ankara Gölbaşı:
Ankara Gölbaşında ikamet eden Sayın F.T.’nin yüzme havuzu imalatı SARE HAVUZ & SPA firması tarafından yapılmıştır. Skimmer’li yüzme havuzu yapım ile birlikte havuz etrafına traverten uygulaması firmamız tarafından yapılmış ayrıca havuz şelalesi kullanılarak yüzme havuzunun görselliği artırılmıştır.

#
#
Sauna İmalatı Ankara:
Sauna imalatında da doğru adres olan SARE Havuz & SPA, bir sauna yapımını da başarıyla tamamlamış ve Ankara Ovacık’ta ki sauna imalatını Saygınlar İnşaat’a teslim etmiştir. Yüzme havuzu imalatı haricinde, Türk hamamı imalatı, sauna imalatı ve buhar odası imalatı işlerinizde de SARE Havuz & SPA firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz
Buhar Odası Yapımı Ankara:
STA GRUP tarafından yapılan EKAPRESTIGE projesinde bulunan buhar odası imalatı SARE Havuz & SPA tarafından yapılmıştır. Yüzme havuzu imalatı, Türk hamamı imalatı, Sauna imalatı ve Buhar odası imalatı için doğru adres, SARE Havuz & SPA.

#


#
Ankara Gölbaşı Sauna Yapımı:
Ankara Gölbaşı ilçesinde ki prestijli proje olan Mogan Life Villalarında Sayın G. A. ‘nın villasındaki sauna imalatı, Türk hamamı ısıtması ve özel üretim Türk hamamı kapısı SARE Havuz & SPA firması tarafından yapılmış ve eksiksiz olarak teslim edilmiştir. SARE Havuz & SPA yüzme havuzu imalatının yanı sıra Türk hamamı yapımı, sauna yapımı ve buhar odası yapımı alanlarında da kusursuz işçilik ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.
Yüzme Havuzu Yapımı Kayseri:
Kayseri Melikgazi ilçesinde ikamet eden Sayın M.G.’nin yüzme havuzu imalatı SARE Havuz & SPA firması tarafından kusursuz bir şekilde yapılmış ve eksiksiz olarak teslim edilmiştir. Yüzme havuzu taşmalı sistem şeklinde yapılmış, havuz kenarında jakuzi uygulaması ile havuzun fonksiyonu artırılmıştır. Yüzme havuzu kaplaması için de 2,5*2,5 cm mozaik tercih edilmiştir. SARE Havuz & SPA firmasını tercih ettiği için işverenimize teşekkür ederiz.

#


#

Yüzme Havuzu İmalatı Ankara Yenimahalle:
Ankara Yenimahalle ilçesinde ikamet eden Sayın H. A.’nın yüzme havuzu elektro-mekanik tesisatı yapım işleri SARE Havuz & SPA firması tarafından kusursuz bir şekilde yapılmış ve eksiksiz olarak teslim edilmiştir. Yüzme havuzu imalatı için firmamızı tercih eden işverenimize teşekkür ederiz.
Ankara Gölbaşı Gençlik Ve Spor Bakanlığı Kamp Merkezi Sauna İmalatı:
Solhan İnşaat tarafından yapılan Ankara Gölbaşı Gençlik ve Spor Bakanlığı Kamp Merkezinde bulunan saunaların imalatları firmamız tarafından şartnameye uygun olarak yapılmış ve teslim edilmiştir. SARE Havuz & SPA Yüzme havuzu imalatlarının yanı sıra Türk hamamı yapımı ve sauna yapımında da faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.

#


#

Yüzme Havuzu Alt Yapı Çalışmalarımız:
SARE Havuz & SPA açık yüzme havuzu yapımı sezonunun başlaması ile birlikte sözleşmelerini kış aylarında imzaladıkları yüzme havuzu imalatlarına sırası ile başlamıştır. İşverenlerimizin firmamıza duydukları güven için her birine ayrı ayrı teşekkür ederiz. Yüzme havuzu yapımı, Türk hamamı yapımı ve sauna yapımı için doğru adres, doğru fiyat garantisi SARE Havuz & SPA