Hotline
Hemen arayın!
#

Hakkımızda

SARE Havuz & SPA:
Ankara merkezli kurulmuş, yüzme havuzu, süs havuzu, Türk hamamı, sauna ve buhar odası imalatlarında uzmanlaşmış bir firmadır.

VİZYONUMUZ:
Sunduğumuz hizmetler ve ürünler ile sektörümüzde fark oluşturmak, ulusal ölçekte sektör lideri olup, uluslararası düzeyde ise faaliyet gösterdiğimiz alanlarda markalaşarak kendisini kabul ettirmiş öncü firma haline gelmektedir.

MİSYONUMUZ:
Faaliyette bulunduğumuz sektör ile ilgili çözümlerimiz, uygulamalarımız ve ahlaki değerlerimiz ile müşterilerimize kaliteli ve profesyonel hizmeti en doğru şekilde sunmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.

DEĞERLERİMİZ:
ADALET: İşimizde ve tüm yaşantımızda hak ve adalet duygusu ile hareket ederiz.
İTİBAR: İtibarımız önemlidir, gerek hukuki, gerekse ahlaki çerçeve kırmızıçizgimizdir.
GÖNÜLDEN ÇALIŞMAK:Şartlar nasıl olursa olsun müşterilerimiz için, firmamız için, çözüm ortaklarımız için insan hayatına değer katacağına inandığımız projeler için gönülden çalışırız.
YENİLİKÇİLİK: Uzmanlık alanımız ile ilgili yeniliklere açığız, bizi farklılaştıracak tüm gelişmeleri takip edip sektöre öncülük ederiz.
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK: Kesintisiz başarıya önem veririz, başarmak için fedakârlık gösterir durmadan, yorulmadan, bıkmadan çalışırız.

#

İletişim: