Hotline
Hemen arayın!
#

YÜZME HAVUZU İMALATI:

Yüzme havuzlarının yapılış amacı, insanların eğlence ve spor amaçlı olarak kullandıkları suyu mimari bir yapı içerisinde teknoloji ve yenilikler ile buluşturarak sunmaktır. İyi bir yüzme havuzuna sahip olabilmeniz için, tasarımı, projesi, inşaatı, elektromekanik tesisatı, dezenfeksiyon sistemi, yeniliklere açık olarak ihtiyaçlara uygun, doğru ve akılcı çözümler ile cevap verebilecek şekilde yapılması gerekmektedir. Yüzme havuzunun suyu, saydam ve biyolojik olarak temiz olmak zorundadır. İdeal bir yüzme havuzunun suyu, TSE standartlarına uygun olmalı ve standartlara uygun olan değerlerin sürekliliği sağlanmalıdır. Bu sayede yüzme havuzundan faydalananların, sürekli olarak sağlıklı, güvenli ve konforlu kullanımları sağlanmış olacaktır. Yüzme havuzu yaptırmanın ilk ve en önemli adımı olan hayal etmeyi gerçekleştirdiyseniz, SARE Havuz & SPA ile iletişime geçerek, hayallerinize kavuşmanın haklı gururunu yaşatacağımızı garanti ederiz… SARE Havuz & SPA ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü bulabilmek için keşif ve projelendirme hizmeti sonrasında anlaşılır bir şekilde hazırladığı detaylı teklifi size sunmaktadır. Yüzme havuzları imalatından kullanılan tekniklere ve kullanım amaçlarına göre sınıflandırılır.

#
#
BETONARME HAVUZ:
Betonarme havuzlar gerekli olan hafriyat, kalıp ve inşaat işlerinin devamında şap, sıva ve su izolasyonu uygulaması sonrasında genellikle farklı ebat ve çeşit alternatiflerine sahip porselen havuz seramiği ile kaplanabildiği gibi, Liner kaplama da tercih edilebilmektedir. Havuz suyunun filtre edilme tarzına göre ise iki farklı şekilde projelendirilebilmektedir.

TAŞMALI HAVUZ:
Yüzme havuzu çevresinde bulunan taşma ızgaraları yardımı ile havuz suyunu önce denge deposuna, daha sonra havuz hacmine göre belirlenen ve TSE normlarına uygun seçilen filtreden geçirilir dezenfeksiyon işlemine sonrasında ise, yüzme havuzu zemininde bulunan besilerden havuza tekrardan verilmektedir. Taşmalı havuzlar da önemli nokta, sistemin aktif olması ile birlikte yüzme havuzu kullanılmasa dahi havuzun çevresinden su eşit olarak taşmalıdır. Bu durum yüzme havuzunda bulunan suyun tamamının filtre edilmesini sağlamak ile birlikte yüzme havuzunun şıklığını da ortaya çıkarmaktadır. SARE Havuz & SPA taşmalı yüzme havuzu yapımında tecrübeli teknik kadrosu ile yüzme havuzu imalatının tüm aşamalarında doğru çözümleri kalitesi yüksek işçilik ile sunmaktadır.
SKİMMERLİ HAVUZ:
Denge tankı ve taşma kanalı inşaatına uygun olmayan yüzme havuzlarında havuz sirkülasyonunu skimmerler aracılığı ile yapılmaktadır. Havuz pompası vakumu yardımı ile su yüzeyinden emilerek havuz hacmine göre belirlenen ve TSE normlarına uygun seçilen filtreden geçirilir dezenfeksiyon işlemi sonrasında tabanda veya yanda bulunan besilerden havuza tekrardan verilmektedir. Yüzme havuzunun yapısına ve büyüklüğüne göre skimmer sayısı ve çeşidi belirlenmektedir. Su, havuz kotundan yaklaşık 7 cm aşağıdadır. Kapalı devre su sistemi ile sudan tasarruf sağlayan, sürekli olarak havuzun temizliğini koruyan, havuz ile uyumlu, taşmalı havuzlara göre daha uygun maliyetlere yapılabilen bir havuz sistemidir. Kullanımı itibari ile kişisel ve az yüzücüye sahip havuzlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. SARE Havuz & SPA skimmer’li (üsten sıyırmalı) yüzme havuzu yapımında tecrübeli teknik kadrosu ile yüzme havuzu imalatının tüm aşamalarında doğru çözümleri kalitesi yüksek işçilik ile sunmaktadır.

LİNER HAVUZ:
Liner; 1,5 mm kalınlığında polyester destekli üretilen anti bakteriyel özelliğe sahip, zemin hareketlerinden etkilenmeyen, esneme payı yüksek PVC kaplama malzemesidir. Liner havuz kaplaması, betonarme havuzlara ve çelik panelde imal edilmiş havuzlara uygulanabilmektedir.

#
#
BETONARME LİNER KAPLAMA:
Taşmalı veya skimmer’li olarak imalatı yapılan yüzme havuzlarında uygulanabilmektedir. SARE Havuz & SPA 1,5 mm kalınlığında liner kullanmayı tercih etmektedir. Yerinde kaynak uygulaması ile yüzme havuzunun tüm alanı minimum ek ile kaplanmaktadır. Desen ve renk alternatifleri olan liner uygulaması esnasında havuz zeminine geotekstil keçe uygulanmakta bu sayede zeminde yumuşak bir yüzey hissi verilmektedir. SARE Havuz & SPA betonarme liner kaplama yüzme havuzu yapımında tecrübeli teknik kadrosu ile yüzme havuzu imalatının tüm aşamalarında doğru çözümleri kalitesi yüksek işçilik ile sunmaktadır.

ÇELİK LİNER KAPLAMA:
Çelik liner kaplama yüzme havuzu, imalat aşamalarında önemli bir kalem olan kalıp beton kısmını devre dışı bırakmıştır. Pratik, hızlı ve betonarme havuzlara göre daha uygun maliyetlere yüzme havuzu sahibi olmanızı sağlamaktadır. Çelik paneller aracılığı ile zemin betonunun üstüne yüzme havuzunun yan gövdesi oluşturulmaktadır. Çelik panel havuz skimmer’li olarak imal edilmekte ve iç kaplamasında 1,5 mm kalınlığında liner kullanılmaktadır. SARE Havuz & SPA çelik liner kaplama yüzme havuzu yapımında tecrübeli teknik kadrosu ile yüzme havuzu imalatının tüm aşamalarında doğru çözümleri kalitesi yüksek işçilik ile sunmaktadır.

OLİMPİK HAVUZ:
Olimpik yüzme havuzları, teknik özelliklerinin ve gerekli olan tüm aksesuarların uluslararası standartlara göre belirlendiği, gerek yarışmaların, gerekse eğitimlerin düzenlendiği standartları belli olan yüzme havuzlarıdır. Olimpik yüzme havuzları ölçülerine göre Tam Olimpik Yüzme Havuzu (25*50 m ölçülerinde) ve Yarım Olimpik Yüzme Havuzu (12,5*25 m ölçülerinde) olarak ikiye ayrılmaktadır. Her iki çeşit olimpik yüzme havuzunun tüm imalat aşamalarında, gerekli olan havuz içi ve havuz dışı olimpik aksesuarların temin ve montajında profesyonel destek almanız gerekmektedir. SARE Havuz & SPA olimpik yüzme havuzu yapımında tecrübeli teknik kadrosu ile yüzme havuzu imalatının tüm aşamalarında doğru çözümleri kalitesi yüksek işçilik ile sunmaktadır.


JAKUZİ VE MASAJ HAVUZLARI:
Jakuzi ve masaj havuzları yüzme havuzlarının bir bölümüne uygulanabildiği gibi ayrı bir alana da uygulanabilir. Bu havuzlar da amaç suyun hava yardımı ile insan vücuduna masaj yapmasını sağlamaktır. Jakuzi ve masaj havuzu yapımının yüzme havuzu imalat uygulamasından teknik açıdan herhangi bir farkı yoktur. İmalat aşamasında su sızdırmazlığından, sirkülasyon ve dezenfeksiyonuna kadar sistemin bir bütün ve aktif olarak çalışması gerekmektedir. Dilerseniz, Jakuzi ihtiyacınızı hazır mini spa havuzları ile de çözebilmekteyiz. SARE Havuz & SPA jakuzi ve masaj havuzları yapımında tecrübeli teknik kadrosu ile jakuzi ve masaj havuzu imalatının tüm aşamalarında doğru çözümleri kalitesi yüksek işçilik ile sunmaktadır.


AQUAPARK HAVUZLARI:
Aquapark havuzları suyun eğlence ile buluşturulmasıdır. Aquapark havuzları ticari amaçla kurulan işletmelerdir. İşletmenin kuruluşunda önemli olan kullanıcıların taleplerini belirlemek ve taleplere doğru cevapları verebilmektir. İşletmenizin kuruluş aşamasında alacağınız profesyonel destek ile kullanılacak kaydırak sistemlerinden, dalga ve kamikaze sistemlerine kadar geri dönüşü en yüksek çözümleri bulmuş olacaksınız. SARE Havuz & SPA Aquapark havuzları yapımında tecrübeli teknik kadrosu ile yüzme havuzu imalatının tüm aşamalarında doğru çözümleri kalitesi yüksek işçilik ile sunmaktadır.


TÜRK HAMAMI İMALATI:
Temiz olmak kültürümüzde her zaman çok önemlidir. Geleneklerimizde ise Türk hamamı temizlenilecek yerin şıklık ve şifa ile buluşmasının kaynağıdır. Türk hamamı imalatı projelendirilmesinden, tasarımına, uygulama detaylarında ki incelikten teknik kısımlarına kadar profesyonel ellerden çıkmalıdır. Bu sayede hayallerinizdeki modern tasarımlara veya geleneksel çizgilere şık ve sağlıklı olarak sahip olabilirsiniz. SARE Havuz & SPA ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü bulabilmek için keşif ve projelendirme hizmeti sonrasında anlaşılır bir şekilde hazırladığı detaylı teklifi size sunmaktadır.


HAMAM ISITMA SİSTEMLERİ:
Türk hamamı yapımında ısıtma sistemi Türk hamamı kullanımının sağlıkla buluşmasını sağlamaktadır ve profesyonellik ister. Türk hamamının sıcaklığı dengeli dağıtılmalıdır, mermerin soğukluğu ortadan kaldırılırken oda sıcaklığının da bunaltıcı olmaması gerekmektedir. Türk hamamı ısıtmasında sıcak su ile yerden ısıtma veya elektrik ile yerden ısıtma sistemi kullanılabilmektedir. SARE Havuz & SPA Türk hamamı ısıtma sistemlerinde tecrübeli teknik kadrosu ile kurulum ve işletme maliyetini dikkate alan doğru çözümleri kalitesi yüksek işçilik ile sunmaktadır.


HAMAM MERMER UYGULAMALARI:
Türk hamamı yapımında uygulanacak mermerin seçilmesi, kesimi ve imalat aşamasındaki incelikleri Türk hamamının şıklığını ortaya çıkarmaktadır. Oturakların ve göbek taşının dizayn edilip imalatının gerçekleştirilmesinden sonra seçilen ısıtma sistemi uygulanmalıdır. Mermer uygulaması öncesi yapılacak en son işlem şap, sıva ve su izolasyonu uygulamasıdır. SARE Havuz & SPA sıva ve şap uygulaması sonrasında mermer kesim ölçüsü almakta ve bu sayede minimum derz kullanımı ile Türk hamamı imalatında şıklığı ortaya çıkarmaktadır. SARE Havuz & SPA Türk hamamı mermer uygulamasında tecrübeli teknik kadrosu ile mermer uygulamasından seçilecek çini ve kurnaya kadar doğru çözümleri kalitesi yüksek işçilik ile sunmaktadır.


HAMAM TAVAN VE AYDINLATMA UYGULAMALARI:
Türk hamamı tavan ve aydınlatma imalatında kullanılacak malzemeler nemden, buhardan, sudan etkilenmemeli ve mermer uygulamasındaki şıklığı tamamlayabilmelidir. Türk hamamı tavan uygulamasında iki farklı malzeme kullanmaktayız. İlk olarak CTP (Cam Elyaf Takviyeli Polyester) ikinci olarak ise panel malzeme kullanmaktayız. Aydınlatma olarak ise IP65 özellikli spot aydınlatma, led aydınlatma ve fiber optik aydınlatma tercih etmekteyiz. SARE Havuz & SPA Türk hamamı tavan ve aydınlatma uygulamasında tecrübeli teknik kadrosu ile doğru çözümleri kalitesi yüksek işçilik ile sunmaktadır.


SAUNA İMALATI:
Sauna aslında sağlıklı olarak terlemenizi sağlayan araçtır. Sauna kullanımı ile sağlıklı toksin atabilir, romatizma kaynaklı ağrıların hafiflediğini hissedebilir, uyku bozukluklarının düzelmesinde etkili olduğunu görebilir, gerginliklerden kaynaklı depresif sıkıntılardan uzaklaştığınızı hissedebilirsiniz. Saunanızın olmasına karar vermeniz ile birlikte alana özel tasarım ve uygulamalar yapan SARE Havuz & SPA profesyonel çözümler sağlamaktadır. SARE Havuz & SPA ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü bulabilmek için keşif ve projelendirme hizmeti sonrasında anlaşılır bir şekilde hazırladığı detaylı teklifi size sunmaktadır.


SAUNA TASARIMI:
Sauna imalatı alana ve kişiye özel yapılmaktadır. SARE Havuz & SPA teknik ekibi tarafından, sauna yaptırmayı planladığınız alanın ölçüleri ihtiyaçlarınıza göre projelendirilir, tasarlanır, detaylı ve alternatifli teklif hazırlanıp sunumu yapılır.


SAUNA AHŞAP SEÇİMİ:
Tavan, taban, yan duvarlar ve oturaklarda sauna kullanımına uygun, fırınlanmış ve zımparalanmış ahşaplar ham olarak kullanılmalıdır. SARE Havuz & SPA alt kısımda özellikleri ile belirttiğimiz ahşapları tercihiniz doğrultusunda saunanızın imalatında kullanmaktadır.


-Akdeniz Çamı:
Kızıl, damarlı bir görünüme sahiptir. Kendisine has bir kokusu vardır. Bulunması kolay ve budak reçine miktarının çok fazla olmasından kaynaklı maliyeti diğer ahşaplara göre düşüktür. Aynı zamanda bu çam türü sauna duvarlarında kullanılabilir ama oturak ve zemin kısımlarında kesinlikle kullanılmaz.


-Sibirya Çamı:
Sibirya çamında budak bulunmaz ve reçine miktarı da düşüktür. Düzgün damar yapısı ve rengi ile muhteşem bir görünüme sahiptir. Sauna yapımında özelliklerden dolayı en çok tercih edilen ağaç türüdür. Çok az miktarda reçine çıkarmasından kaynaklı oturaklarda kullanımı kesinlikle doğru değildir.


-Abachi (Ayous)
Afrika kökenli bir ahşaptır. Budaksız reçinesiz ve düz damar yapısına sahiptir. Yumuşak bir dokuya sahip olan bu ağaç türünün en önemli özelliklerinden birisi de ısıyı tutmamasıdır. Oturaklarda ve paspaslarda kullanılması gereken tek ağaç türü Abachi (Ayous) ağacıdır. SARE Havuz & SPA sauna imalatında tecrübeli teknik kadrosu ile doğru çözümleri kalitesi yüksek işçilik ile sunmaktadır.


SAUNA ISITMA SİSTEMLERİ:
Sauna ısıtma sisteminde seçiminde iki alternatifiniz bulunmaktadır. Kullanılacak ısıtma sisteminin seçiminde kullanılacak alan, kullanım şekli, ayırdığınız bütçe ve terlemek için istenilen sıcaklık etkili olacaktır. KLASİK SAUNA: Projelendirme aşamasında dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri de seçilecek sauna ısıtıcısının gücüdür. Doğru seçilen soba saunayı istenilen sıcaklığa en uygun zamanda getirmeli ve enerji sarfiyatını da saunanın hacmine göre gerekli miktarda sarf etmelidir. Klasik sauna sobası rezistans ile saunayı istenilen sıcaklığa getirir. Isı kaybına göre de soba aralıklı olarak devreye girer ve istenilen ısı muhafaza edilir. Sauna sobaları üzerinden veya harici olarak iki farklı şekilde kontrol edilebilmektedir. SARE Havuz & SPA sauna imalatlarında yerli üretim veya ithal sauna sobalarını tercihinize göre kullanmaktadır.


İNFRARED SAUNA:
İnfrared ısıtma sisteminde sauna carbon fiber paneller aracılığıyla ısıtılır. Bu teknolojide ortam yerine gördüğü nokta ısıtılır. Klasik saunaya göre daha düşük sıcaklıkta terleme sağlanmaktadır. Ön ısıtma süresi yaklaşık 15 dakika ve enerji sarfiyatı klasik sauna sobasına göre daha düşüktür. Klasik saunaya göre kurulum maliyeti daha yüksektir. SARE Havuz & SPA sauna imalatında tercih edilmesi halinde infrared ısıtma sistemini de kullanmaktadır.


SAUNA AKSESUARLARI VE SAUNA ESANSLARI:
Sauna kullanımı esnasında gerekli olan tüm aksesuarların ve esans çeşitlerinin temini SARE Havuz & SPA tarafından sağlanmaktadır. Sauna kum saati, Termometre-Higrometre seti, Kova kepçe seti, Sauna yastığı, Sauna apliği, Sauna soba taşı ve Sauna esans çeşitleri ile de ihtiyaçlarınıza cevap vermekten memnuniyet duymaktayız.


BUHAR ODASI İMALATI:
Buhar odası, yaklaşık 40-45 derece sıcaklıkta buharı oda içinde muhafaza ettiğimiz alandır. Buhar odası imalatında dikkat edilmesi gereken hususlar şu şekildedir. Mekânın su izolasyonunun sağlanması gerekir. Kullanılacak kaplama malzemesinin, tavan uygulamasının, aydınlatmaların ve kapının buhara dayanıklı olması gerekmektedir. Tavan imalatında düz tavan kullanılmamalıdır, tavana eğim verilerek suyun damlaması engellenmelidir. SARE Havuz & SPA ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü bulabilmek için keşif ve projelendirme hizmeti sonrasında anlaşılır bir şekilde hazırladığı detaylı teklifi size sunmaktadır.


BUHAR ODASI TASARIMI:
Buhar odası imalatı alana ve kişiye özel yapılmaktadır. SARE Havuz & SPA teknik ekibi tarafından, buhar odası yaptırmayı planladığınız alanın ölçüleri ihtiyaçlarınıza göre projelendirilir, tasarlanır, detaylı ve alternatifli teklif hazırlanıp sunumu yapılır.


BUHAR JENERATÖRLERİ:
Buhar jeneratörü gücünün seçimi buhar odasının hacmi ile ilişkilidir. Buhar odasının hacmine göre belirlediğimiz buhar jeneratörünü kabinetli su yumuşatma cihazı ile birlikte kullanmaktayız ve bu sayede cihazın kullanım ömrü uzamaktadır. SARE Havuz & SPA buhar odası imalatlarında yerli üretim veya ithal buhar jeneratörlerini tercihinize göre kullanmaktadır.


SÜS HAVUZU İMALATI:
Süs havuzu imalatı ile görsel ve estetik olarak mimari yapı ile bütünleşip projeye değer katmak amaçlanabildiği gibi, suyun farklı formlarda ve ölçülerde hareketlendirilmesi ve ışıklandırılması ile mekânın havası değiştirilmektedir. Fıskiyeli havuz sistemlerinden, yansıma süs havuzlarına, durgun havuzlardan danslı ve müzikli süs havuzlarına kadar birçok çeşidi bulunan süs havuzları, günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. SARE Havuz & SPA ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü bulabilmek için keşif ve projelendirme hizmeti sonrasında anlaşılır bir şekilde hazırladığı detaylı teklifi size sunmaktadır.


FISKİYELİ SÜS HAVUZU İMALATI:
Fıskiyeli süs havuzu imalatı birçok farklı fıskiye tipinde havuzları içine alan geniş ürün yelpazesini ifade etmektedir. Müzikli ve danslı sistemler, animasyonlu sistemler, kuru havuz sistemleri, atlayan su sistemleri, fıskiye sistemleri, köpük fıskiye sistemleri, su jeti fıskiye sistemleri, nozul sistemleri gibi birçok fıskiye modelleri arasından seçim yapma imkânına sahipsiniz. Ayrıca sisteme eklenecek süs havuzu lambaları ile de görsel bir şölen elde edebilirsiniz. SARE Havuz & SPA fıskiyeli süs havuzu yapımında tecrübeli teknik kadrosu ile süs havuzu imalatının tüm aşamalarında doğru çözümleri kalitesi yüksek işçilik ile sunmaktadır.


YANSIMA SÜS HAVUZU İMALATI:
Yansıma süs havuzu, yansıtıcı yüzeyin, fıskiyeli jetler gibi suya hareket katan özellikler tarafından rahatsız edilmeyen sığ bir süs havuzudur. Yansıma süs havuzunun imalatındaki amaç, zaten güzel olan binaları, yapıları ve alanları suyun yansıması ile birlikte daha da çekici hale getirmektir. SARE Havuz & SPA yansıma süs havuzu yapımında tecrübeli teknik kadrosu ile süs havuzu imalatının tüm aşamalarında doğru çözümleri kalitesi yüksek işçilik ile sunmaktadır.


HAVUZ KİMYASALLARI:
Yüzme ve süs havuzlarında bulunan zararlı maddeleri ve fiziksel kirlilikleri arındırmak için havuzlara pompa ve  filtre sistemi kurulmalıdır. Kurulan bu sisteme havuz sirkülasyon sistemi denilir. Havuz sirkülasyon sistemi havuz suyunda gözle görülen kıl, deri artığı, toz v.b. atıkları ayrıştırarak sistemdeki suyu filtre etmektedir. Havuz kimyasalları ise, suyu gözle görülmeyen mikroorganizmaların oluşmasını engeller ve havuz kullanım suyunun berrak ve sağlıklı olmasını sağlar. Yüzme ve süs havuzlarında kullanılacak havuz kimyasalları, Sıvı Klor, Toz veya Tablet Klor, Ph Düşürücü ve Ph Yükseltici, Çöktürücü, Yosun Önleyici, Parlatıcı, Ayak Dezenfektanıdır. SARE Havuz & SPA tüm havuz kimyasalları ihtiyaçlarınıza Sağlık Bakanlığı onaylı ürünleri ile cevap vermektedir. Firmamız ile iletişime geçerek havuz kimyasalları temini noktasında da bizden destek alabilirsiniz.


DİĞER HİZMETLERİMİZ:

HAVUZ SERAMİKLERİ VE MOZAİKLERİ:
SARE Havuz & SPA firması olarak havuz seramikleri ve mozaikleri temininde de siz değerli iş ortaklarımıza hizmet vermekten onur duymaktayız. SARE Havuz & SPA firmamız ile iletişime geçerek havuz seramikleri ve mozaikleri temini noktasında da bizden destek alabilirsiniz.


HAVUZ AKSESUARLARI VE TEMİZLİK ARAÇLARI:
SARE Havuz & SPA firması olarak yüzme ve süs havuzu kullanımı ile birlikte oluşan tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz. Havuz kışlık ve yazlık bakımı, havuz tadilatı, havuz aydınlatma malzemeleri, havuz temizlik seti ekipmanları, havuz merdiveni ve havuz robotları ile havuza dair tüm ihtiyaçlarınıza doğru çözümler ile cevap vermekten onur duymaktayız. SARE Havuz & SPA firmamız ile iletişime geçerek havuz aksesuarları ve temizlik araçları temini noktasında da bizden destek alabilirsiniz..


KAR ÇEŞMESİ:
Kar çeşmesi uygulaması, sauna veya diğer sıcak SPA uygulamalarından sonra tercihe bağlı olarak vücudu kar yardımı ile serinletmek için tasarlanmıştır. SARE Havuz & SPA firmamız ile iletişime geçerek gerek yerli üretim, gerekse ithal kar çeşmesi temin ve montajında bizden destek alabilirsiniz..


MACERA DUŞ:
Macera duş sistemleri ile SPA kullanıcısına sauna ve buhar odası kullanımı sonrasında ışık, ses, koku ve su efekti farklılıkları ile sıra dışı bir duş deneyimi sağlamak amaçlanmaktadır. SARE Havuz & SPA firmamız ile iletişime geçerek gerek yerli üretim, gerekse ithal macera duş temin ve montajında bizden destek alabilirsiniz..


TUZ ODASI:
Tuz odası uygulamasının amacı tuz mağaralarının şifalı etkilerini doğru uygulama yöntemleri ile istenilen yerde de sağlamaktır. Tuz odası terapisi, solunum yolları rahatsızlıkları ya da solunuma bağlı olan bazı hastalıklar için fayda sağlamaktadır. Bu hastalıklar astım, bronşit, sinüzit, nefes darlığı, burun tıkanıklığı, nefese bağlı horlama, yorgunluk hissi, düzensiz uyku gibi pek çok rahatsızlığa tuz odalarının iyi geldiği söylenmektedir. Tuz tedavisi alan kişilerin vücudundaki karbondioksit azalır ve oksijen artar. Bu durum da kullanıcının daha rahat nefes almasını sağlar. SARE Havuz & SPA ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü bulabilmek için keşif ve projelendirme hizmeti sonrasında anlaşılır bir şekilde hazırladığı detaylı teklifi size sunmaktadır..